Акції кінотеатру

Вигідні акційні пропозиції від «Кінотеатру Парк». Знижки на парковку, квитки в кіно, попкорн та напої. Ходіть в кіно з вигодою!
Не пропустіть нову акцію! Підписуйтесь на наші канали в соціальних мережах Facebook | Instagram | Вконтакті (сповіщаємо 1-2 рази на рік)

Акція «Разом дешевше»

[діє]
Вигідна акція для студентів та школярів! Знижка 10 грн за 1 квиток при груповому відвідуванні сеансу в «Кінотеатр Парк». Групове відвідування від 20 осіб. Вартість 1 квитка до 17:00 - 50 грн з 17:00 - 60 грн.
Акція діє до 31 грудня 2020 року.

Акція «Знижка за паркувальний талон»

[закінчилася]
За надання паркувального талона (чек на парковку в Парку Горького) в касу кінотеатру, Вам надається знижка 5 грн (на фільми 2D) і знижка 10 грн (на фільми 3D). Для отримання знижки, звертайтеся в касу «Кінотеатру Парк»
Акція діє до 31 грудня 2016 року.

Акція «Реальні гроші»

[закінчилася]
У касі кінотеатру, при покупці 2х квитків і надання флаєра (у вигляді 10 гривневої купюри) Ви отримуєте знижку на 10 гривень. 10 гривневі флаєра роздаються на території Парку Горького (канатний містечко, кафе панда, кафе джунглі, центральний вхід).
Акція діє до 31 грудня 2015 року.

Акція «Знижка від кафе - Панда і Джунглі»

[закінчилася]
При відвідуванні кафе «Панда» і «Джунглі» (які розташовані на території Парку Горького), Вам надається флаєр на знижку 10% в «Кінотеатр Парк» на все прем'єрні фільми формату 2D і 3D.
Акція діє до 31 грудня 2014 року.

Акція «Купи і отримай в подарунок»

[закінчилася]
При покупці 4 квитків в касі кінотеатру, Ви берете участь в акції:
Купи піцу - отримай сік в подарунок (кафе на 1 поверсі);
Купи молочний коктейль - отримай другий молочний коктейль в подарунок (кафе на 1 поверсі);
Купи глінтвейн - отримай другий глінтвейн в подарунок (кафе на 1 поверсі);
Купи великий попкорн (відро) - отримай хрусteam в подарунок (бар на 2 поверсі);
Купи великий попкорн (відро) - отримай адреналін в подарунок (бар на 2 поверсі).
Акція діє до 31 грудня 2013 року.

Заходи безпеки у Кінотеатрі Парк в період карантину.

Відвідування кінотеатру глядачами виключно в масках. На сеанси квитки продаються в шаховому порядку. Квитки рекомендуємо купувати онлайн, або розраховуватися безконтактною карткою. Обслуговуючий персонал працює в масках. Перед сеансами зали провітрюють, а всі поверхні ретельно протираються. При необхідності глядачі можуть обробити руки антисептиком. Кінотеатр працює з 14:00. Останній сеанс починається у 20:20
X