Поширені запитання

Чи потрібно купувати 3D окуляри?

В Кінотеатрі Парк, 3D окуляри повністю - безкоштовні. Окуляри видаються перед кожним сеансом біля входу в зал (синій зал, жовтий зал). Після сеансу, збираються при виході із залу. Свої 3D окуляри приносити не потрібно, тому що вони просто не підійдуть.

Дітям потрібно купувати квиток?

В Кінотеатрі Парк, дітям до 6 років вхід - безкоштовний. Квиток купується тільки для супроводжуючого дорослого. На сеанси в 3D форматі окуляри дитині так само видаються безкоштовно.

Які умови, що сеанс відбудеться?

В Кінотеатрі Парк, сеанс відбудеться при мінімальній кількості проданих квитків не менше: Синій зал - 5 осіб. Жовтий і Червоний зал - 2 людини.

Де подивитися розклад сеансів?

Розклад сеансів на репертуарний тиждень (четвер - середа) в Кінотеатрі Парк, можна подивитися в розділі афіша.

Коли з'явиться новий розклад?

Розклад на новий репертуарний тиждень (четвер - середа), як правило, оновлюється з понеділка по середу. Так само, квитки можна купити на прем'єрні фільми (за 7-14 днів до прем'єри) в розділі «незабаром на екранах» (головна сторінка) якщо фільм виділено стікером - «попередній продаж»

Як купити квитки в кіно?

Квитки в Кінотеатр Парк, можна купити декількома способами. 1) бронюєте місця по телефону (057) 700-26-68, і за мінімум 20 хвилин до початку сеансу викуповуєте бронь в касі кінотеатру. 2) Чи можете купити в розділі афіша квитки онлайн, використовуючи свою банківську картку. 3) Безпосередньо в касах кінотеатру.

Купівля і повернення квитків онлайн

Нашим партнером з продажу квитків онлайн є vkino.ua. Якщо оплата була зроблена на цьому сайті, то оформити повернення коштів потрібно через особистий кабінет.

Графік роботи кінотеатру і парковки

Кінотеатр Парк працює щодня без вихідних з 945 до 2230. Парковка з 530 до 2330. Парковка працює до останнього клієнта. Навіть якщо сеанс закінчується в 2350, Ви спокійно виїдете додому.

Скільки коштує попкорн в кінотеатрі?

Маленький об`єм (0,7 л) - 30 грн.
Середній об'єм (1,5 л) - 50 грн.
Великий об'єм (2,5 л) - 70 грн.
XXL (відро) (6,0 л) - 110 грн.

Де можна прочитати правила кінотеатру?

З детальними правилами Кінотеатру Парк можна ознайомитись в розділі правила.

Заходи безпеки в період карантину.

Відвідування кінотеатру глядачами виключно в масках. На сеанси квитки продаються в шаховому порядку. Квитки рекомендуємо купувати онлайн, або розраховуватися безконтактною карткою. Обслуговуючий персонал працює в масках. Перед сеансами зали провітрюють, а всі поверхні ретельно протираються. При необхідності глядачі можуть обробити руки антисептиком. Кінотеатр працює з 14:00. Останній сеанс починається у 20:20
X