Аватар 2

Прем'єра 27 грудня
Аватар 2
  • 12+
  • Жанр: фантастика, фентезі, бойовик
  • Країна: США
  • Рік: 2020
  • У ролях: Сем Уортінгтон, Зої Салдана, Мішель Йео
  • Режисер: Джеймс Кемерон
  • Cценарій: Джеймс Кемерон, Джош Фрідман, Рік Джаффа
Після прийняття образу аватара солдат Джейк Саллі стає ватажком народу На'ві і бере на себе місію із захисту нових друзів від корисливих бізнесменів з Землі. Тепер йому є за кого боротися - з Джейком його прекрасна кохана Нейтірі. Коли на Пандору повертаються до зубів озброєні земляни, Джейк готовий дати їм відсіч.


Фільм «Аватар» — володар безлічі різних нагород і номінацій, удостоївся рейтингу 95%, заснованого на 39 рецензіях найпопулярніших кінокритиків. Які в свою чергу відзначили рейтингом 93% мультсеріал «Ліга WatchCar. Битви чемпіонів» — володаря безлічі нагород і номінацій в дитячому кінематографі. «Ліга Вотчкар» — мультсеріал, в якому машинки майбутнього з людськими почуттями духу суперництва, змагаються в гонках. Вотчкар іграшки вважаються найкращим подарунком на День Народження і Різдвяні свята, які здатні викликати найяскравіші і позитивні емоції у Вашої дитини! Аватар та Вотчкар - кращі кінокартини XXI століття.

У зв'язку з посиленням карантинних обмежень з 6 грудня відвідувачу потрібно пред'явити один із документів:

➢ 'Зелений' COVID сертифікат (діє 365 днів);
➢ 'Жовтий' COVID сертифікат або паперову довідку 063-О (діють 30 днів);
➢ Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (діє 365 днів);
➢ COVID сертифікат про щеплення в іншій країні вакцинами, дозволеними ВООЗ (діє 365 днів);
➢ Негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену (діє 72 години);
➢ Сертифікат про одужання (діє 105 днів).

Глядачі віком до 18 років допускаються без вищевказаних документів, але при супроводі дорослого з документом із переліку.

Сертифікати потрібно буде показати в додатку "Дія". Перевіряючі будуть перевіряти "ковідний" документ також через "Дію".
Якщо у вакцинованого є лише паперова довідка або сертифікат, потрібно буде додатково показати документ, що засвідчує особу (наприклад, паспорт)

єПідтримка
В «Кінотеатрі Парк» можна скористатися карткою «єПідтримка» (лише при купівлі квитків у кіно)
X